Cubex Centrum Praha | IN CATERING s.r.o.
IN CATERING

Cubex Centrum Praha

Zpět


Moderní multifunkční centrum, které zvítězilo v mezinárodní soutěži 9th Global Eventex Awards v kategorii nové venue, najdete vedle obchodního centra Arkády a hotelu Panorama na Pankráci.

Kubisticky laděné prostory Cubexu jsou díky své unikátnosti a variabilitě interiérů ideální jak pro firemní prezentace, kongresy, konference a školení, tak pro hudební a filmové eventy, plesy, gala večeře a mnoho dalších.

Hlavní sál s kapacitou 1 000 osob v divadelním uspořádání doplňují menší sály a salonky do celkové kapacity 1 200 osob. Díky možnosti propojení se sousedním Konferenčním centrem City může Cubex hostit akce s až 1 700 účastníky.

Moderní technologie v centru reprezentují například LCD obrazovky, které slouží pro navigaci účastníků, ale především unikátní projekční plocha tzv. Media Wall, která se rozprostírá na ploše 102 m2. Zajímavostí je také možnost 360° projekce v hlavním sále, kterou umožňují kulaté rohy a promítání přímo na stěny. Mezi další unikátní řešení, která najdete jen v Cubexu, patří tzv. Koncept Chameleon, jenž přizpůsobuje barevnost prostorů potřebám klienta.
IN CATERING

Poptávkový formulář

Asociace společenské odpovědnosti
Jsme členem Asociace společenské odpovědnosti
Česká eventová asociace
Jsme členem České eventové asociace