CUBEX CENTRUM PRAHA | IN CATERING S.R.O.
IN CATERING

CUBEX CENTRUM PRAHA


Moderní multifunkční centrum, které zvítězilo v mezinárodní soutěži 9th Global Eventex Award v kategorii nové venue, najdete vedle obchodního centra Arkády a hotelu Panorama na Pankráci. 

Cubex je unikátní především díky designu svého interiéru, který byl inspirován českým kubismem. Celý prostor vyplňují prvky připomínající tento světově unikátní styl v architektuře. Od prolamovaných ploch na zdech, přes jedinečně koncipované barové a registrační pulty, až po takové detaily, jakými jsou dekorace či grafika v jednotlivých sálech a saloncích. Ale nejen inspirace historií odlišuje Cubex Centrum Praha od jiných prostorů. Centrum je vybaveno nejnovějšími technologiemi, a navíc je neskutečně variabilní, proto se zde pořádají kongresy, konference, firemní akce a školení s těmi nejvyššími nároky. Nemusíme ale zůstávat pouze u korporátních aktivit. Krásně se zde vyjímají i moderní plesy nebo gala večeře.

Moderní technologie v centru reprezentují například LCD obrazovky, které slouží pro navigaci účastníků, ale především unikátní projekční plocha tzv. Media Wall, která se rozprostírá na ploše 102 m2. Zajímavostí je také možnost 360° projekce v hlavním sále, kterou umožňují kulaté rohy a promítání přímo na stěny. Mezi další unikátní řešení, která najdete jen v Cubexu, patří tzv. Koncept Chameleon, jenž přizpůsobuje barevnost prostorů potřebám klienta. Každý event tak může doprovázet vaše korporátní nebo třeba oblíbená barva.

Celková rozloha činí 3 700 m2 a jeho kapacita je 1 200 osob. Pokud by to někomu bylo přeci jen málo, ji lze navýšit propojením se sousedním Konferenčním Centrem City. Díky tomu je možné uskutečnit akce až pro 1 700 účastníků.

Pokud budete chtít prostory představit či zajistit, můžete se na nás obrátit. 

IN CATERING

Poptávkový formulář