Závazek udržitelnosti a ESG cíle | IN CATERING s.r.o.
IN CATERING

Závazek udržitelnosti a ESG cíle

Zpět


Jako člen Asociace společenské odpovědnosti se snažíme naplňovat cíle udržitelného rozvoje, proto s námi nejen chutnáte, ale i přispíváte k lepší budoucnosti. Jsme hrdí na to, že pomáháme potřebným a že naše centrála využívá energii z obnovitelných zdrojů díky fotovoltaické elektrárně na střeše naší budovy, čímž výrazně omezujeme uhlíkovou stopu. 

V IN CATERING klademe důraz na moderní trendy a inovace v gastronomii. Snažíme se neustále posouvat hranice a nabízet to nejlepší z toho, co světová kuchyně nabízí v souladu s udržitelným rozvojem. Zodpovědně přistupujeme ke zpracování surovin. Centralizujeme výrobu a soustředíme se na domácí produkty – snažíme se využívat primárně lokální a české dodavatele a farmáře. V případě nevyužitých surovin spolupracujeme s Potravinovými bankami. V posledních letech je zátěž plasty a dalšími složitě zpracovatelnými materiály důležitým tématem a je potřeba se jím zabývat, proto přecházíme na recyklovatelné obaly, brčka nebo recyklovatelný papír.

Již 20 let podporujeme Základní školu speciální Rooseveltova s autistickými a mentálně postiženými dětmi. Připravujeme pro ně pohoštění k různým příležitostem, zároveň pomáháme i s nákupem školních pomůcek, na které rodiče často nemají dostatek finančních prostředků. Těší nás spolupráce s organizací Rytmus, která k nám každý týden na praxi posílá hendikepovaného studenta, jemuž pomáháme začlenit se do "normálního" života. #MYJSMECATERING

 

IN CATERING

Poptávkový formulář

Asociace společenské odpovědnosti
Jsme členem Asociace společenské odpovědnosti
Česká eventová asociace
Jsme členem České eventové asociace