Míchané nápoje párované s pokrmy, netradiční welcome drink | IN CATERING s.r.o.
IN CATERING

Míchané nápoje párované s pokrmy, netradiční welcome drink

Zpět


ADAPTABILITA | PERSONALIZACE | KREATIVITA

 Ideální koncept pro obohacení a zvýšení prestiže vaší firemní akce nebo večírku? Představujeme naše míchané nápoje párováné s pokrmy nebo netradiční welcome drink.

Naše služba kombinuje umění mixologie s gastronomickým mistrovstvím a poskytuje jedinečný zážitek pro vás a vaše hosty.

Adaptabilita a personalizace

Klíčem služby je personalizace - drinky vytvoříme ve firemních barvách, nebo mohou odrážet specifika vašeho podnikání, přizpůsobíme vzhled i chuť nápojů tak, aby dokonale korespondovaly s tématem vaší události. Kouřové efekty a perlový efekt vytvoří vizuálně ohromující prezentaci. Nejenže poskytujeme alkoholické míchané nápoje, ale také máme široký výběr nealkoholických variant.

Netradiční koktejly jsou sestavovány z našich unikátních receptur, které využívají sezónní suroviny a podporují zero waste přístup a udržitelnost. Nabízíme i interaktivní workshopy pro hosty, kde se naučí míchat nápoje.

Kreativita a prestiž

Hledáte zážitek šitý na míru vaší firemní kultuře a image s důrazem na kreativitu, udržitelnost a osobitý styl? Doporučujeme párování drinků s jídlem. Vytvořte spolu s námi event, který bude hýřit originalitou, kvalitou a stylem a bude zcela v souladu s vaší firemní identitou a zanechá dlouhotrvající dojem u vašich hostů.

IN CATERING

Poptávkový formulář

Asociace společenské odpovědnosti
Jsme členem Asociace společenské odpovědnosti
Česká eventová asociace
Jsme členem České eventové asociace