Firemní obědy | IN CATERING s.r.o.
IN CATERING

Firemní obědy

Zpět


Péče o zaměstnance je velmi důležitá a stejně významné je také jejich stravování. Nabízíme proto možnost zajištění firemních obědů nebo svačin. Rádi se s vámi individuálně domluvíme na formě realizace podle vašich potřeb a možností.

Co si pod tím vším můžete představit?


Krabičkové obědy

Dovezeme vám čerstvě připravené obědy v krabičkách, a to pravidelně nebo kdykoli budete potřebovat. Mohou být teplé, připravené k okamžité konzumaci nebo studené, které je možné kdykoli v průběhu dne ohřát v mikrovlnné troubě. 

Rautové obědy

Každý den (nebo dle potřeby) vám přivezeme domluvené pokrmy v rautových nádobách a vše na místě připravíme. Po obědě zase vše uklidíme a odvezeme, takže se nebudete muset o nic starat. Jedinou podmínkou je možnost zajištění vhodných prostor.

Svačiny

Chtěli byste během dne pozitivně podpořit své zaměstnance? Nabídněte jim kvalitní svačinu či drobné občerstvení. Může to být cokoli od jednotlivě balených čerstvě připravených sendvičů po mísu s ovocem či mini dezerty. 


Rádi vám po konzultaci vymyslíme řešení na míru přímo pro vaši společnost. Zahrnout je možné také nápoje, dezerty či domluvit přítomnost kuchaře a dalšího personálu pro zajištění maximálního pohodlí vašich zaměstnanců. 

Lze se také dohodnout na spolupráci s výživovým poradcem, aby byl stravovací program nastaven co nejvhodněji dle pracovního zaměření vašich zaměstnanců. Cílem je podpora jejich zdraví i pracovního výkonu.

IN CATERING

Poptávkový formulář

Asociace společenské odpovědnosti
Jsme členem Asociace společenské odpovědnosti
Česká eventová asociace
Jsme členem České eventové asociace