PROHLÁŠENÍ IN CATERING GROUP K SITUACI OHLEDNĚ NOVÉHO KORONAVIRU COVID-19 | IN CATERING S.R.O.
IN CATERING

PROHLÁŠENÍ IN CATERING GROUP K SITUACI OHLEDNĚ NOVÉHO KORONAVIRU COVID-19


IN Catering Group v současné době vzhledem k přijatým opatřením státu nepořádá žádné cateringové akce. Pokud u nás máte domluvený catering na dobu, na kterou jsou omezení nařízena, prosíme o přesunutí termínu. Budeme velice rádi, když akce nezrušíte, ale pouze přesunete na pozdější dobu.
Všechny naše provozovny zůstávají v tuto chvíli zavřené. Ristorante Fabiano funguje alespoň v režimu, který současná situace umožňuje. Více informací naleznete na následujícím odkazu:

Ristorante Fabiano - jídlo a pivo s sebou, rovoz Praha 6 a 17, IN BOX, minidezerty.

Dbáme na zvýšenou hygienu a všechna současná doporučení. Zároveň provádíme pravidelná měření teploty všech zaměstnanců, kteří se na provozovně nachází.

Neustále sledujeme vývoj situace související s novým koronavirem COVID-19. Bezpečnost a zdraví všech našich klientů a zaměstnanců jsou pro nás nejvyšší prioritou. Řídíme se všemi informacemi a pokyny poskytnutými Světovou zdravotnickou organizací (WHO) a Ministerstvem zdravotnictví ČR a přijímáme veškerá doporučená opatření pro naše akce i provozovny.
Prosíme i vás, abyste pravidelně kontrolovali informace, které jsou k dispozici na webových stránkách WHO a Ministerstva zdravotnictví ČR.
IN Catering Group bude situaci i nadále pozorně sledovat.

Děkujeme, že jste s námi.

IN CATERING

Poptávkový formulář