O NÁS | IN CATERING S.R.O.
IN CATERING

O NÁS


Milujeme jídlo a gastronomii jako takovou. Cateringové služby zajišťujeme od roku 1995, kdy naše společnost vznikla.

Určitě ale po všech těch letech neusínáme na vavřínech. Jsme ustálení a moudřejší, ale snažíme se neustále modernizovat, inspirovat, vzdělávat se a hlavně si hrát.

Tím nejlepším výsledkem naší práce je, když to baví vás i nás.

Od roku 2016 jsme In Catering. Název je to dynamičtější, spontánnější, kreativnější, hravější a modernější. A to je zároveň cesta, kterou kráčíme.

S námi bude váš event IN!


Trvale udržitelný rozvoj

Nechceme jen vařit nebo vás obsluhovat. Chceme také, aby naše práce měla smysl. Proto jsme se v poslední době zaměřili na plýtvání potravinami.

Primárně se snažíme neplýtvat při výrobě a zužitkovat vše, co jde. To ale není možné úplně vždy. Na našich akcích navíc klientům někdy trochu jídla zbyde, a když ho sami nevyužijí, musíme ho vyhodit, a to i když je úplně v pořádku.

Díky tomu vznikl nápad spolupráce s potravinovou bankou, která od nás nevyužité jídlo přebere a zajistí, aby pomohlo někde jinde.

Zároveň se snažíme přecházet na recyklovatelné obaly, brčka či recyklovatelný papír. V posledních letech je zátěž plasty a dalšími složitě zpracovatelnými materiály důležitým tématem a je potřeba se jím zabývat.


Pomáháme

Pomoci je na světě třeba víc než dost. Sice ho sami nespasíme, ale někdy i drobnost dokáže divy.

Již 20 let podporujeme Základní školu speciální Rooseveltova s autistickými a mentálně postiženými dětmi. Připravujeme pro ně pohoštění k různým příležitostem, třeba ke Dni dětí. Zároveň pomáháme i s nákupem školních pomůcek, na které rodiče často nemají dostatek finančních prostředků.

Pamatujeme i na seniory, především na ty v Domově svaté Rodiny v Liboci.

Nově také zaměstnanci vymysleli, že by mohli společně darovat krev nebo plazmu a připravujeme se také na další charitativní projekty. 


Možnost čerpání náhradního plnění

Po předchozí dohodě převezmeme patronát nad výrobou občerstvení u společnosti zaměstnávající více jak 50 % osob se zdravotním postižením. Podpoříte tak handicapované s možností daňových odpisů a garancí naší kvality.

Nezapomeňte nám říci předem, že máte o čerpání náhradního plnění zájem. Později v průběhu spolupráce již nebude možné čerpání dohodnout.


HASAP certifikát

Jsme držitelem certifikátu HASAP, zavedení postupů založených na zásadách HACCP.

V souladu s požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 852/2004 ze dne 29. dubna 2004 o hygieně potravin.


Česká eventová asociace

Od roku 2020 jsme partnerem České eventové asociace.

IN CATERING

Poptávkový formulář