JSME ZPĚT A JEŠTĚ SILNĚJŠÍ | IN CATERING S.R.O.
IN CATERING

JSME ZPĚT A JEŠTĚ SILNĚJŠÍ


Osvěžili jsme pro vás stávající cateringové koncepty o nové zajímavé prvky a také jsme vytvořili několik zcela nových, které vám budeme po uvolnění opatření postupně představovat. Aktuální je koncept "SAFE & SOUND", který odpovídá současným nejpřísnějším hygienickým standardům. Připravíme pro vás například jednotlivě zabalené porce nebo celá menu v ekologických krabičkách či moderní drinky a domácí limonády v uzavíratelných lahvičkách.


Nabízíme také naše partnerské prostory, jako je multifunkční Cubex Centrum Praha, Konferenční centrum City, Kaiserštejnský palác, Malostranský palác či Břevnovský klášter. Při rychlém jednání máme nyní možnost vyjednat výhodnější podmínky pro rezervaci těchto prostor.

Samozřejmostí je dodržování všech potřebných opatření v průběhu akcí, aby bylo zajištěno vaše maximální bezpečí. Při jakékoli změně podmínek jsme připraveni na okamžité přizpůsobení nabídky i opatření tak, abychom zachovali bezpečnost a zároveň vyhověli všem vašim přáním a požadavkům.

Pokud plánujete akci nebo byste si přáli konzultovat možnosti, ozvěte se nám na sales@incatering.cz nebo vyplňte poptávkový formulář níže.

Děkujeme za vaši přízeň a těšíme na společná setkání.

IN CATERING

Poptávkový formulář