Proč s In Cateringem

Proč s In Cateringem?

doprovod

Proč s In Cateringem

 1. Máte jistotu, že žádná vaše informace, požadavek ani přání se neztratí.

  Jednat s vámi bude vždy váš manažer, který je vám k dispozici od prvního kontaktu a vypracování nabídky, přes realizaci, až po závěrečné vyhodnocení akce.

 2. Nabídku vypracujeme bezplatně, vždy podle vašich individuálních požadavků.

  Na komplexní službu obdržíte komplexní rozpočet. Žádné skryté vícenáklady, poplatky nebo doplatky!

 3. Nekupujte zajíce v pytli.

  Chcete mít jistotu, že jídlo bude chutné a hezké? Průřezovou ochutnávku menu vám včetně prezentace připravíme zcela zdarma. V dohodnutém termínu, na dohodnutém místě!

 4. Váš čas je nám drahý.

  Akci připravíme i uklidíme v nejkratším možném čase. Po akci tak budete doma dřív a zároveň ušetříte na době pronájmu. Pro sjednání optimálního pronájmu vám vždy rádi pomůžeme!

 5. Ručíme vám za technologické i hygienické standardy výroby pokrmů.

  Od roku 2002 jsme certifikovanou společností v systému HASAP. Zajímá vás, kde se vaše akce bude připravovat? Šéfkuchař Jiří Zeman vás rád zákoutími moderní cateringové výroby provede. Přijďte se podívat!

 6. Každá z akcí je vám zároveň referencí.

  Například elektronický newsletter „Zpod pokličky“ vám dává k volbě více než 100 možností prověřit si námi poskytované služby. Přihlásit se k odběru je snadné. Stačí jednou kliknout na webové straně www.incatering.cz.

 7. Nebojte se být nároční.

  Vždy vám pomůžeme, poradíme, zajistíme. Naši klienti a jejich hosté to dobře vědí. Svěřte nám všechna svá přání a přesvědčte se i vy!

 8. Kdo chce zapalovat, musí sám hořet.

  S In Cateringem zapálený a zkušený tým získáváte! V roce 1995 jsme realizovali pouhých 87 akci, loni již 496. Motto In Cateringu „Catering srdcem“ není proklamací, je naší hybnou silou!

 9. Pomáháme tam, kde si nemohou pomoci sami.

  Mezi naše dlouhodobé projekty patří například Speciální škola v Rooseveltově ulici, nebo Domov sv. Rodiny v Liboci. Spojme naše síly a pomáhejme společně!

 10. Spolupráce s námi se vám zároveň vyplatí.

  Ke každé akci vždy získáváte něco navíc. Spolu s komplexním návrhem menu obdržíte i bonusové služby, které vám dodáme zdarma!

číst dál

© 2019 In Catering