Provozujeme

In Catering není jen catering.
I tady však děláme řemeslo srdcem.

Sou100 Žižkov

Sou100 Žižkov

SOU100 je moderní česká pivní restaurace, kde nám záleží na původu surovin, a proto vaříme výhradně z těch domácích. Pracujeme s tradičními českými recepty, které připravujeme současnými postupy a servírujeme v moderním stylu. Navíc pro vás jídla párujeme s českým pivem a to z pivovaru Plzeňský Prazdroj!​ Samozřejmostí je, že nápoje odjinud než z Česka u nás nenajdete.

Cubex

Cubex

Nový inspirativní prostor, který podporuje zrod jedinečných nápadů. Tak lze nejlépe popsat nejnovější a nejmodernější konferenční centrum hlavního města na pražské Pankráci. Komplex o celkové rozloze 3700 m², jenž pojme až 1700 osob, je vybavený nejmodernějšími technologiemi.
Ristorante Fabiano

Ristorante Fabiano

Vůně tradičně pečené pizzy je neklamnou známkou toho, že tady si zaručeně pochutnáte. Je vás víc? Je tu pro vás salonek. Kromě skvělé italské kuchyně se tu při pravidelných tématických víkendech setkávají chutě z celého světa. Zastavte se!

Café Empiria

Café Empiria

Kavárna a jídelna je součástí moderního Konferenčního centra City na "pražském Manhattanu" - v bezprostřední blízkosti obchodního centra Arkády Pankrác. Rezervujte si akci až pro 500 osob nebo třeba stůl pro dva. Umíme!

© 2019 In Catering